Леонора Янко vs Сальвадор Далі

Арт-менеджер, куратор  вітчизняних та міжнародних мистецьких проектів Леонора Янко, директор LERA LITVINOVA GALLERY, спробувала перевтілитись в генія-провокатора Сальвадора Далі і відтворити його ключові фото-амплуа. Побачити світ очима Далі, погратись з цікавими візуальними ефектами, геометричними лініями, які полюбляв митець - все це Леонора спільно з неординарним фотографом Сергієм Колесниковим та експресивним художником  Реаною Малевич, молодим дизайнером чоловічого одягу «Mocetawo» Іриною Сіроштан спробували зробити в просторі LERA LITVINOVA GALLERY.

 

Адже саме Далі є прикладом звільнення від будь-яких суспільних та індивідуальних табу. Фотографії відтворювались дуже точно і водночас творчо, з особливими авторськими змінами і ми показуємо вам першими серію оригінальних фото-робіт!  Крім того, цікава сама ідея – Сальвадора Далі зображує жінка, але про далі… Цей проект буде цікавим експериментом для сучасного мистецтва і новим поглядом на творчість та персону Далі.

 

Творчій процес з неординарним Сергієм Колесниковим полягав у повному перевтіленні та перенесенні у життя сюрреалістичного Далі минулого століття. Загадкою чи pr-заходом була творчість «великого мастурбатора», як він сам себе називав, гарячого іспанця – Сальвадора Далі… Не дивно, що до гри у кадрі долучилися для створення повної композиції стали сучасні митці та творчі особистості.

 

Ми запитали в Леонори Янко, як народилася ідея створення проекту: «Майже півроку я думала над ідеєю.. Послідовність спалахів талантів та творчих криз – так виглядає, те чим я займаюся. До того ж,  думаю про себе тільки в контексті мистецтва – це моє життя, це виставки, діалоги з митцями, подорожі, це й моє особисте життя. Метафорично, мистецтво –  мій хліб та секс –  думаю ви зрозумієте.. Мені хотілося в черговий раз дослідити історію генія та його музи. Дослідити гендерну тему –  більшість «дорогих» авторів – чоловіки – психологи та вчені знайшли логічні відповіді на це запитання. А я захотіла приклеїти вуса, вдягти чоловічий костюм та відчути в собі Далі..»

 

 

Ми віримо, що ви намагаєтеся розгадати загадки геніїв поки розглядаєте цей арт-експеримент… 

 

 

 

Share news

 

Please reload

Featured Posts

New Art Project "Contemporary" opens in TV Center "Olyvets"

November 16, 2018

1/10
Please reload

Recent Posts
Please reload

Archive
Please reload

Follow Us on Facebook